Jsme ještě na cestě do prdele nebo už tam jsme?

O teroristických útocích slýcháme v poslední době více než často. Stávají se tak „běžnou záležitostí“, že některé televizní stanice jako úvod hlavních zpráv zařazují raději stávku řidičů autobusů, než teroristický útok. A o lidech bojujících proti terorismu nebo alespoň snažících se něco proti tomu svinstvu dělat již neslyšíme téměř nic. A když, tak v negativním pohledu.

V nedělním pořadu České televize 168 hodin proběhla reportáž o chlapovi, který byl v Iráku, a nyní je podezřelý, že se dopustil trestného činu, a to „služby v cizích ozbrojených složkách“. Za to mu v případě odsouzení hrozí víceletý trest odnětí svobody. Člověk by si logicky myslel, že Policie odhalila bojovníka Islámského státu, který se vrátil domů. Opak je ovšem pravdou, tento chlap je podezřelý, že se zúčastnil bojů na straně Kurdů. Tedy na straně těch, kteří již dva roky úspěšne kopou „isisáky“ do zadku a bez nichž by situace v Iráku a Sýrii určitě vypadala jinak.

Je absurdní, že ve stejnou dobu vychází reportáž CNN o mladém muslimovi, který pobýval dva měsíce v Sýrii jako příslušník Islámského státu. Tento muž byl po svém návratu odsouzen pouze na tři roky podmíněně a dlouhou dobu žil ze sociálních dávek. Tento člověk se dál hrdě hlásí k radikálnímu islámu, obdivuje Usámu bin Ládina a schvaluje vraždění příslušníky Islámského státu s tím, že se jedná o válečnou oblast a takové věci se tam tedy dějí. Klidně se volně pohybuje na svobodě a šíří své názory. Směje se, místo aby byl držen „pod dohledem“. Sice tvrdí, že nikoho nezabil, ale lze mu věřit? Asi těžko by se k něčemu podobnému přiznal. Již jenom to, že byl členem teroristické organizace, a aktivně se podílel na její činnosti, je důvod k tomu, aby byl potrestán! A ne odměněn sociálními dávkami a popularitou, které se mu zjevně dostává ze strany médií.

TIP: Nečekejte, až bude všechno víc než v prdeli a buďte připraveni bránit jak sebe, tak své okolí. Doporučujeme účastnit se střeleckého kurzu BASIC nebo některého ze sebeobranných kurzů.

V normální společnosti, která vidí, co se kolem děje a kolik lidí zbytečně umírá na následky teroristických útoků, by každý, kdo pozvednul zbraň proti tomuto zlu, byl chválen, a mělo by mu být poděkováno. A naopak, každý, kdo se podílí na vraždění a terorismu, by měl být potrestán. A to potrestán takovým způsobem, který by jeho další následovníky odradil. To by bylo logické.

Bohužel my již nežijeme v normální společnosti. Logiku nahradila „korektnost“ nebo jak se dnes správně říká servilní předposranosti. Naše společnost se mění a chování některých politických lídrů mi silně připomíná scénu z jednoho historického filmu. Ve něm římský senátor přichází s květinou v ruce k barbarskému bojovníkovi, který právě dobyl Řím, a je velmi překvapen, když ho barbar přesekne mečem na dvě poloviny. Naše společnost degeneruje. Namísto odpovědných vůdců se k moci dostávají podivná individua, od kterých by už snad nikoho nepřekvapilo tvrzení, že nebe je zelené a tráva modrá. Dáváme prostor a moc různým zeleno-marxistickým hlupákům, neúspěšným pornohercům a jiným, jinak nepoužitelným šmejdům, kteří se snaží určovat, co je dobré a co je špatné navzdory zdravému rozumu. Všechny, kteří projevují odlišný názor, se snaží přesvědčit o své pravdě nebo se je snaží umlčet a zničit. Ty, kteří se pokusí s tím něco dělat a bojovat proti zlu, postaví před soud a pošlou do vězení. Naopak ty zlé, kteří se aktivně účastní na zabíjení (byť i pouze formou podpory), přijímají s otevřenou náručí a pečují o ně s bratrskou láskou. „Vždyť on nevěděl, co dělá, máme povinnost se o něj postarat!“ Tak co tohle má být?! Blázinec nebo absurdní komedie? Nebo zlý sen? Ne, to je naše realita. Vlastní slabost a zbabělost maskujeme za humanitu, statečnost odsuzujeme a perzekuujeme. V rámci genderové rovnováhy popíráme po tisíce let zaběhnuté vzory, jako že žena je matka a muž lovec. Jinými slovy, a korektně to už skutečně říci nejde, jsme na cestě do prdele, a jestli se nezačneme bránit, nezasloužíme si nic jiného, než vymřít.

Lumír Němec

CEO ThorTac.com