O nás

Společnost THOR TAC TC, byla založena v roce 2014 jako nástupce společnosti SOG Defence, která ve stejném oboru podnikala od roku 2010. Společnost se specializuje na výcvik vojenské a policejní taktiky, jak pro profesionály tak i pro veřejnost. Našimi instruktory jsou výlučně bývalí příslušníci speciálních jednotek armády a policie, kteří získali zkušenosti při reálných střetech s nepřítelem nebo pachateli trestných činů.

V současné době společnost působí na území České republiky, Saudské Arábie a Sýrie.

Lumír do nové firmy přinesl své dlouholeté zkušenosti ze služby u Armády a Policie, kde působil jako člen Útvaru Rychlého Nasazení a jako velitel SOG – speciální protiteroristické jednotky Vojenské Policie. Lumír odsloužil několik misí v Iráku a Afghánistánu.

NÁŠ ZKUŠENÝ TÝM

Rádi se s Vámi seznámíme, jsme team profesionálních
vojáků a naše znalosti předáme vám.

Lumír Němec

Praxe v ozbrojených sborech 18 let. Policie- ochranná služba, Útvar rychlého nasazení (URN),  Útvar speciálních operací VP (SOG). Zahraniční nasazení Irák 2004, Kosovo 2005, Afghánistán 2007, 2008, Sýrie 2015.

Pavel Bednář

Praxe v ozbrojených sborech 20 let. Tankový pluk Jihlava, 601. skupina speciálních sil,  Útvar rychlého nasazení (URN),  Útvar speciálních operací VP (SOG). Zahraniční nasazení  Irák 2003, Afghánistán 2008.

Radim Novotný

Praxe v ozbrojených sborech 20 let. Rota hloubkového průzkumu výsadkových vojsk, Útvar rychlého nasazení (URN),  Útvar speciálních operací VP (SOG). Zahraniční nasazení Afghánistán 2007, 2008, 2010, 2014.

Pavel Kabeláč

Praxe v ozbrojených sborech 20 let, rota hloubkového průzkumu, rota chemické a biologické ochrany, ochranná služba VP, SOG. Zahraniční nasazení Bosna 1999, Kosovo 2001, Kuvajt 2002, Irák 2003

Lukáš Pešta

Praxe v ozbrojených sborech 23 let, 35 let bojová umění. Instruktor izraelských výcvikových společností, osobní strážce, expert krav maga, instruktor pro speciální síly.

Ing. Jaroslav Červík, Ph.D., DBA

Expert na krizové a rizikové řízení s praxí více jak 25 let, externí poradce krizového řízení, zakladatel a člen mezinárodní skupiny RISK International, absolvent mezinárodního institutu IBMI Berlín pro Strategické a Rizikové řízení, školitel, lektor a mentor pro Rizikové a Krizového řízení