O nás

Společnost THOR TAC TC, byla založena v roce 2014 jako nástupce společnosti SOG Defence, která ve stejném oboru podnikala od roku 2010. Společnost se specializuje na výcvik vojenské a policejní taktiky, jak pro profesionály tak i pro veřejnost. Našimi instruktory jsou výlučně bývalí příslušníci speciálních jednotek armády a policie, kteří získali zkušenosti při reálných střetech s nepřítelem nebo pachateli trestných činů.

V současné době společnost působí na území České republiky, Saudské Arábie a Sýrie.

Lumír do nové firmy přinesl své dlouholeté zkušenosti ze služby u Armády a Policie, kde působil jako člen Útvaru Rychlého Nasazení a jako velitel SOG – speciální protiteroristické jednotky Vojenské Policie. Lumír odsloužil několik misí v Iráku a Afghánistánu.

NÁŠ ZKUŠENÝ TÝM

Rádi se s Vámi seznámíme, jsme team profesionálních
vojáků a naše znalosti předáme vám.

nemec

Lumír Němec

Praxe v ozbrojených sborech 18 let. Policie- ochranná služba, Útvar rychlého nasazení (URN),  Útvar speciálních operací VP (SOG). Zahraniční nasazení Irák 2004, Kosovo 2005, Afghánistán 2007, 2008, Sýrie 2015.

2-bednar

Pavel Bednář

Praxe v ozbrojených sborech 20 let. Tankový pluk Jihlava, 601. skupina speciálních sil,  Útvar rychlého nasazení (URN),  Útvar speciálních operací VP (SOG). Zahraniční nasazení  Irák 2003, Afghánistán 2008.

Ropák kopie

Radim Novotný

Praxe v ozbrojených sborech 20 let. Rota hloubkového průzkumu výsadkových vojsk, Útvar rychlého nasazení (URN),  Útvar speciálních operací VP (SOG). Zahraniční nasazení Afghánistán 2007, 2008, 2010, 2014.

4-kabelac

Pavel Kabeláč

Praxe v ozbrojených sborech 20 let, rota hloubkového průzkumu, rota chemické a biologické ochrany, ochranná služba VP, SOG. Zahraniční nasazení Bosna 1999, Kosovo 2001, Kuvajt 2002, Irák 2003.

lukáš1

Lukáš Pešta

Praxe v ozbrojených sborech 23 let, 35 let bojová umění. Instruktor izraelských výcvikových společností, osobní strážce, expert krav maga, instruktor pro speciální síly.

Robert

Robert Keřlík

Praxe v ozbrojených sborech 14 let. Ženijní prapor v Bechyni, výsadkový prapor Chrudim. Zahraniční nasazení Jihoafrická republika 2015.

Jarda

Ing. Jaroslav Červík, Ph.D., DBA

Expert na krizové a rizikové řízení s praxí více jak 25 let, externí poradce krizového řízení, zakladatel a člen mezinárodní skupiny RISK International, absolvent mezinárodního institutu IBMI Berlín pro Strategické a Rizikové řízení, školitel, lektor a mentor pro Rizikové a Krizového řízení