Teambuilding

Nebaví vás již chodit se svými spolupracovníky na golf nebo hrát volejbal? Zkuste něco jiného. Naše společnost organizuje různé teambuildingové akce se zaměřením na sebeobranu, první pomoc a další aktivity jako je například střelba, slaňování, policejní taktika nebo maskování a pohyb v lese. Nejedná se samozřejmě o plnohodnotný výcvik, ale formou zábavné hry si naučíte něco, co vám může být k užitku i v běžném životě. Naše akce jsou vhodné pro kolektivy do cca. 50 účastníků, ale v případě zájmu jsme schopni zorganizovat i akci většího rozsahu. Naše akce organizujeme ve vašich prostorech nebo prostorech vhodných pro vybranou činnost, které si pronajímáme na základě požadavků klienta. Akce může být jednodenní, dvoudenní nebo vícedenní a můžeme zařídit i kompletní servis pro klienty (ubytování, dopravu, stravu).

Níže uvádíme příklady několika teambuildingových akcí, tak jak jsme je připravili pro naše klienty. Naše společnost je velmi flexibilní a jsme schopni se plně přizpůsobit požadavkům zákazníka. Na vaše přání jsme schopni zorganizovat v podstatě cokoli, od seskoku padákem, přes přežití v pralese Francouzské Guyany až po „návštěvu“ front line v Sýrii a Iráku.

Teambuldingy jsme již pořádali pro více než 60 firem a to i pro firmy jako

540832-seznam_cz-upraveno
logo_becherovka-upraveno
raifka
v_invest_logo
knauf
csob_logo1
pronix

Teamuldingy stavíme ve většině případů na míru, ale nabízíme několik balíčků.

Poznej sám sebe aneb „Find Your Limits“

Populární balíček

Z vlastních zkušeností víme, že každý tým nejvíce spojí společné překonávání obtíží (jako je chlad, nepohodlí, hlad a nedostatek spánku), zdolávání různých překážek (obtížný terén, vodní toky nebo skalní útvary). Na těchto principech jsou založeny výběrové testy k různým speciálním jednotkám a elitním útvarům. Již po relativně krátké době, kdy budete muset společně překonávat obtíže a plnit různé úkoly se vzájemně poznáte mnohem více než po týdnu stráveném na golfovém hřišti.

Tato akce je zaměřena na vyzkoušení a vyprofilování osobních schopností, fyzických i psychických limitů, rozhodnosti, výdrže a odhodlání. Účastníci si mohou prostřednictvím zátěžové hry vyzkoušet sami sebe, případně zjistit, kdo je leader, kdo je týmový hráč a kdo se „jen veze“.

Účastníci jsou vyvezeni do lesa a jsou pro ně připraveny různé překážky a úkoly. Cílem je dostat lidi pod psychický i fyzický tlak a pozorovat jejich reakce. Při přípravě programu jsme vycházeli z přijímacích řízení ke speciálním jednotkám, které jsou postaveny na stejném principu.

 

Tváří v tvář teroristickému útoku

Populární balíček

Zhoršená bezpečnostní situace a rostoucí množství teroristických útoků ve světě a zejména v Evropě sebou nese stále větší potřebu být na podobné situace připraveni. Existují obecná pravidla jednání, která výrazně zvyšují šanci na přežití krizové situace. Zábavnou zážitkovou metodou se účastníci dozvědí potřebné informace a budou mít možnost vyzkoušet si je přímo v akci.

Akce je sestavena ze dvou částí, teoretické a praktické. V teoretické části klientům vysvětlíme bezpečnostní zásady a pravidla jednání. Pak následuje praktická část obsahující modelové situace, kdy se účastníci snaží situaci řešit a sami reagovat. Nejedná se zde „pouze“ o teambuilding, ale i o skutečnou přípravu jak zvládnout a přežít teroristický útok, tedy situaci, do které se může dostat každý, kdykoliv a kdekoliv. Tuto akci je možné uspořádat přímo v objektu klienta nebo jiných prostorách. Minimální trvání akce jsou 4 hodiny, maximální 1 den.

Kurz první pomoci- Medical care teambuilding

Populární balíček

Celá akce je rozdělena do dvou částí. Část teoretické přípravy a část praktického výcviku. V teoretické části účastníkům vysvětlíme zásady první pomoci, naučí se, jak poskytnout masáž srdce, umělé dýchání, ošetřit zlomeniny, používat škrtidlo a mnoho dalších důležitých zásad pro správné poskytnutí první pomoci.

V praktické části budou účastníci sami řešit ošetření v praxi. Budou pro vás připraveny různé modelové situace, kde si na figurantech a pod dohledem instruktora, prakticky vyzkoušíte jak ošetřit různé typy zranění. Od základních jako jsou zlomeniny až po komplikovanější zranění (tepenné krvácení nebo střelné zranění) Kurz první pomoci Medical care teambuilding vychází z vojenských doktrín, kdy je nutno stabilizovat zraněného tak, aby přežil i v situacích, kdy ambulance nemůže přijet do 15 minut. Všichni naši instruktoři jsou bývalí policisté nebo vojáci s dlouholetou praxí. Jednotlivé teoretické okruhy by byly rozděleny následovně:

• Resuscitace

• Resuscitace za pomoci AED

• Zlomeniny

• Popáleniny a omrzliny

• První pomoc dětem

 

Jamesem Bondem za jediný den

Tento teambuilding je variabilní a skládá se z praktické výuky volitelných dovedností z nabídky profesionálních kurzů Thor Tactical.

Podle přání klienta je postaven potřebný počet stanovišť s různým zaměřením, jako je teleskopický obušek, kubotan, sebobrana, první pomoc, práce na laně, střelba z různých zbraní z nabídky a další. Účastníci jsou rozděleni do několika skupin a během dne se protočí na všech stanovištích, tak aby si každý zkusil vše. V našich kurzech se zaměřením na sebeobranu se naučíte jednoduché věci (špinavé triky), které jsou jednoduše použitelné bez nějaké dlouhodobé přípravy. Kurz první pomoci vychází z vojenských doktrín, kdy je nutno stabilizovat zraněného tak, aby přežil i v situacích, kdy ambulance nemůže přijet do 15 minut. Všichni naši instruktoři jsou bývalí policisté nebo vojáci s dlouholetou praxí. Učíme pouze dovednosti, které jsme si mohli ověřit v praxi a víme, že fungují.

 

Bojová hra na míru

Dle přání klienta připravíme bojovou/naučnou hru podle zvoleného scénáře s možností použití všech dovedností a taktiky z nabídky kurzů Thor Tactical pro profesionály. Náročnost, délka i obsahová stránka bude vypracována na míru podle počtu účastníků, rozpočtu a předpokládaných schopností účastníků.

Fotogalerie teambuildingů

Tváří v tvář teroristickému útoku

Společnost KNAUF

Kurz zaměřený na sebeobranu – na míru

Společnost ČSOB

Jak přežít v betonové džungli – na míru

Společnost Pronix

Medical Care – na míru

Společnost V Invest