THOR Academy

Společnost THOR Academy s.r.o. je člen skupiny THOR TAC T.C. s.r.o. Společnost THOR Academy s.r.o. je akreditovaným školícím centrem pro rekvalifikace a kurzy spojených s bezpečnostní problematikou ochrany osob, majetku a zdraví jak v soukromém sektoru, tak i ve veřejné správě.

Lektorský tým THOR Academy s.r.o. je složen z členů skupiny THOR TAC T.C. s.r.o., kteří získali svoji kvalifikaci u Policie ČR a Armády ČR.

Lektorský tým

Bc. Lumír Němec
bezpečnostní poradce, autorizovaná osoba a garant kurzů

Praxe v ozbrojených sborech 18 let. Policie- ochranná služba, Útvar rychlého nasazení (URN), Útvar speciálních operací VP (SOG). Zahraniční nasazení Irák 2004, Kosovo 2005, Afghánistán 2007, 2008, Sýrie 2015.

Pavel KABELÁČ, Dis.
lektor kurzů

Praxe v ozbrojených sborech 20 let, rota hloubkového průzkumu, rota chemické a biologické ochrany, ochranná služba VP, SOG. Zahraniční nasazení Bosna 1999, Kosovo 2001, Kuvajt 2002, Irák 2003.

Ing. Jaroslav Červík, Ph.D., DBA
lektor kurzů

Expert na krizové a rizikové řízení s praxí více jak 25 let, externí poradce krizového řízení, zakladatel a člen mezinárodní skupiny RISK International, absolvent mezinárodního institutu IBMI Berlín pro Strategické a Rizikové řízení, školitel, lektor a mentor pro Rizikové a Krizového řízení.

Mgr. Radim Novotný
lektor kurzů

Praxe v ozbrojených sborech 20 let. Rota hloubkového průzkumu výsadkových vojsk, Útvar rychlého nasazení (URN), Útvar speciálních operací VP (SOG). Zahraniční nasazení Afghánistán 2007, 2008, 2010, 2014.